KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16426225
nr 1642 6225
Björn Hallström
(1916-1982), Sverige
Oljemålning, Björn Hallström (1916-1982), "På Kommoden". Signerad, daterad -50. Olja på duk, 31x44 cm, yttermått inklusive ram: 50x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 september 2024
kl 18:19:00
100 kr
150 kr
200 kr
Björn Hallström
Läs mer om Björn Hallström